Nie chwaliłam się, ale chyba czas najwyższy. Zaliczam właśnie debiut w selfpublishingu. Nie sama, bo u boku szefa i mocnej osobowości, czyli Jarka Kuźniara. Jestem tym podekscytowana!

okladka_sklep

Pomysł na rozmowy o podróżach, które zamieniły się w książkę „9 historii z podróży” był wyzwaniem od samego początku. Dlaczego?

Po pierwsze: trzeba było zaprosić fajnych, szczerych podróżników do rozmowy. Po drugie: trzeba było rozmawiać, panować nad tym, wczuć się w rolę. A po trzecie: trzeba było pozyskany materiał przerobić, spisać, obrobić. Uff!

Uwierzcie mi, nie raz chciało mi się płakać. Roboty nie ubywało, musiałam uparcie dążyć do celu. Jednak efekt jest wspaniały, a smak satysfakcji to znakomita nagroda za kilka miesięcy pracy.

Każda rozmów znajdujących się w książce to wycieczka w głąb umysłu. Podróż do wnętrza siebie, gdzie kazałam opowiadać podróżnikom, dlaczego wybierają tak, a nie inaczej i czym właściwie jest samotność podróżnika, który nie wybiera hoteli all inclusive, ale schodzi poza szlak.

Jestem dumna z tego projektu. Naprawdę! Poczułam się, jak dziennikarka, a przede wszystkim: dojrzała kobieta, która może ciekawie rozmawiać. I muszę przyznać, że każda z tych rozmów zostawiła we mnie ziarenko, skłoniła do refleksji, dała coś więcej niż tylko zawodową satysfakcję.

book-stack book-pages

Jeżeli zechcecie sięgnąć – proszę bardzo! Książkę kupicie TUTAJ.