Dzień premiery „Odchudzanie zaczyna się w głowie”… Mamy to! Wczoraj dostałam egzemplarze autorskie. I wiecie co? Wciągnęła mnie ta książka. Tak, sama ją napisałam, ale nabierając dystansu widzę, że to wszystko jest szczere i prawdziwe. Po prostu, kawał życia.

Myślę, że nigdy dość pracy u podstaw, mówienie głośno o tym, co trudne i bolesne. Choć marzy mi się pisanie jak największej ilości powieści, to jednak wiem, że „Odważona 2” może dać wiele dobrego. Wierzę, że wykorzystacie tę książkę do tego, aby lepiej się poczuć, by zawalczyć o siebie, by nie pogłębiać poczucia rezygnacji.

Wczoraj, po rozmowie w Wirtualnej Polsce z Agatą Młynarską [zobaczcie], napisała do mnie czytelniczka:

Mam męża bardzo przystojnego. A ja jestem potworem…….. nie smakuje mi zdrowe jedzenie…do tego mam Insulinoodporność. Myślę za głęboko w tym tkwię bym znalazła pomoc na forach bądź grupach…to siedzi tak głęboko we mnie ze chyba jestem pogrzebana…

To właśnie dla takich kobiet adresowana jest ta książka PRZEDE WSZYSTKIM. Nikt nie jest potworem, ani też nikt nie jest pogrzebany. Każdy ma nie jedną, ale wiele szans na odnalezienie siebie.

Trzymam kciuki za tę książkę, za was i za samą siebie. Widzimy się 24 kwietnia w Warszawie i 8 maja w Poznaniu! Będę siedziała na jednej kanapie z wieloma niezwykłymi kobietami. Czekam na was!